Nejnovější recenze ze sekce Zahradní krby

Ověřený zákazník Zelené údolí Ověřený zákazník

Přidáno: 19. října 2012

(naposledy upraveno 19. října 2012)

Zakoupeno v Zelené údolí

výrobek byl nakoupen jako dárek

Norman Krb Atlantik rohový šedo-bílý vymývaný

Norman Krb Atlantik rohový šedo-bílý vymývaný

Ověřený zákazník Krbova-kamna.com Ověřený zákazník

Přidáno: 21. srpna 2012

Zakoupeno v Krbova-kamna.com

• Polyfunkčnost /krb-gril,popř. douzovací střecha/
  • rošt a popelník
  • možnosti celoročního užívání
  • pěkný doplněk terasy u domu či na zahradě,
  • dostatečně odolný proti povětrnostním vlivům.
  • mohla by být ještě i možnost dokoupení samostatného zavírání ohniště - dosud je pouze součástí douzovací střechy

Produkt podobné konfigurace již máme asi 10 let na terase u víkendové chalupy a slouží bezvadně. Není na něm téměř vidět opotřebování i když jej používáme opravdu velmi často, pochopitelně hlavně v sezonním období. Z tohoto důvodu jsme si jej zvolili i na terasu našeho nového domku. Můžeme jen doporučit, zvláště, když je tolik možných variant, že, pokud má kupující představu tohoto typu zahradního grilu, si opravdu již
musí vybrat každý :-)

Norman Siesta bílo-šedý jemný vymývaný

Norman Siesta bílo-šedý jemný vymývaný

Přidáno: 26. července 2012

Koupili jsme si ho v te letni akci. Docela nahoda, ale usetrili jsme pres 2 tis.. Pritom co jsem videla jine krby i kolem 10 tis.., tento je naprosto srovnatelny. Mame ten v tom hnedem provedeni, trochu risk, protoze na fotkach moc nebyva, ale max. spokojenost. Jdete do toho ;-).

Přidáno: 26. července 2012

Za ty penize opravdu kvalitni prace. Vse pri sestavovani sedlo do sebe. Pekny, fakt. Doporucuji.

Norman Avanta nerezová střecha

Norman Avanta nerezová střecha

Ověřený zákazník Zahradni-svet.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. února 2011

Zakoupeno v Zahradni-svet.cz

• velké topeniště
  • dobře se setavil
  • zaím nic

bohužel,ještě jsem ho navyzkoušel (počasí)

Norman Vesuv bílý

Norman Vesuv bílý

Přidáno: 14. dubna 2010

• kvalita
  • design
  • styl
  • ucelovost

Krb, lahodna zalezitost kazde spravne vychytane zahrady, je to proste bozsky luxus a demonicke charisma vasi utulne zahradni show. Kdo z vas uvazuje jestli koupit nebo tak na uvod rikam - jasne ze ano. V dnesni dobe lidi s patricnou zahradnou voli i modely staveni celych kuchyn na zahrade! Zni to divne? Me to prijde genialni, od kvetna do rijna byt stale na zahrade u sveho bazenku a grilovat si ci varit ve venkovni kuchyni ci grilu je opravdu jiz lahodnym show pro kazdeho znas, a pritom to neni zase tak nejista situace a vubec klicova udalost ke koupi. Tento krb je sice drazsi, ano to priznavam, ale pro ty co toto neresi je to zaruka bozskeho italskeho stylu s moznosti vlastni predstavy povrchu coz je velmi dulezite pro ty jenz uz maji svou garden poradne zastylizovanou do urciteho projevu.

Zobrazuji 201 - 206 ze 206 recenzí 1...7 8 9 10 [ 11 ]