Blumfeldt Verdon černý

TOP 20 v kategorii Zahradní krby

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

Blumfeldt Verdon černý

70 %
Příjemné teplo v chladných hodinách: zahradní krb Blumfeldt Verdon okouzlí otevřeným ohněm a stylovým vzhledem.Zahradní krb Verdon je vyroben kompletně z ohnivzdorné oceli...
4 939 Kč
Doprava zdarma, Do týdne
Doporučená nabídka electronic-star.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (3)

Do týdne • 1 variantaZdarma90 % • 12 209 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma91 % • 301 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma93 % • 3 802 recenzíDalší informace

Popis produktu

Příjemné teplo v chladných hodinách: zahradní krb Blumfeldt Verdon okouzlí otevřeným ohněm a stylovým vzhledem.Zahradní krb Verdon je vyroben kompletně z ohnivzdorné oceli...

Parametry produktu

Výrobce
Materiál
ocelové
Typ
na dřevěné uhlí
Barva
černé

Recenze

  Parametry produktu

  Výrobce
  Materiál
  ocelové
  Typ
  na dřevěné uhlí
  Barva
  černé

  Popis produktu

  Příjemné teplo v chladných hodinách: zahradní krb Blumfeldt Verdon okouzlí otevřeným ohněm a stylovým vzhledem.Zahradní krb Verdon je vyroben kompletně z ohnivzdorné oceli. Vytváří mimořádně příjemnou atmosféru díky koncepci FireView s otevřeným ohništěm. Na založení příjemného ohýnku v exteriéru lze použít uhlí, dřevo nebo dřevěné uhlí. Robustní základna zaručuje v každé chvíli stabilitu a bezpečnost proti převrácení na zvoleném místě. Díky svému zakřivenému designu terasový krb Verdon nejen silně hřeje, ale stává se i moderním poutavým prvkem na jakémkoli místě. Pro pohodlné čištění je součástí balení i nádoba na popel s příslušným roštem na dřevěné uhlí.Praskající atmosféra v exteriéru: zahradní krb Blumfeldt Verdon přesvědčí jako bezpečné ohniště, spolehlivý tvůrce tepla a působivý doplněk.

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  Hodnocení produktu

  1zákazník doporučuje produkt
  0zákazníků nedoporučuje produkt
  70 %
  průměr z 1 hodnocení
  5
  0 ×
  4
  1 ×
  3
  0 ×
  2
  0 ×
  1
  0 ×
  • Doporučuje produkt

   70 %
   • jednoduchý skvělý design
   • fukčně téměř dokonalý
   • riziko koroze
   • cena - pokud nově není kompletně ze žáruvzdorného nerezu

   Tento zahradní krb je stále deklarován jako "nekorodující". Krb mi původně dorazil 26.06.2020. Od té doby byl použit dvakrát. Při čištění po dvou měsících byla zjištěna relativně pokročilá koroze u nádoby na popel, roštu na dřevěné uhlí, nosné vnitřní kruhové základny a počínající koroze svarů. Tehdy dodavatel reklamaci uznal a zaplacenou částku 3.799,- Kč vrátil. Otázkou je zda aktuální cena 6.799,- vychází z toho, že současně nabízený krb je již opravdu celý ze žáruvzdorného nerezu. Zasloužil by si to. Už proto, že má jednoduchý skvělý design, a je fukčně téměř dokonalý. Nebýt tehdy té rzi, za nic na světě neměním. Své předchozí recenze jsem už nikde nedohledal. Byla nyní skutečně zjednána materiálová náprava? ŽÁRUVZDORNÝ NEREZ ?